ID: 3457737

Müüa äripind, 292 m²

Korruseid: 16
Korrus: 16
Tube: 7
Ehitusaasta: 2016
Seisukord: Uus
Üldpind m²: 292 m²
Hind alates: 2 000 000 EUR
EUR/m²: 6 849.31 EUR/m²

Info

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Novira Plaza , terrace 150 м2, Tartu mnt 25, kogupind 292 m², 7 tuba, 16/16, Korteriomand, kivimaja, valmis, uus, ehitusaasta 2016, dušš, keskküte, rõdu 150 m², köök, külmik, mööbli võimalus, elekter, terrass, kaubalift, keldrikorrus, seinakapp, riidehoiuruum, ventilatsioon, tsentraalne vesi, parkimine tasuline, garaaž, lift, parkett, mööbel, konditsioneer, köögimööbel, videovalve, turvauks, valvesüsteem paigaldatud, trepikoda lukus, valvur, teed heas seisukorras, meri 1,000 m, äärelinnas

Kontakt:

natalia@diamondestate.ee
Natalia Neimann

Lisainfo

 Müügile on tulnud eksklusiivne kahetasandiline ning suure ümmarguse katuseterrassiga büroopind. Igas mõttes unikaalne büroopind võib olla sobilik asukohta hindavale ettevõttele kiire linna- ja ärielu keskel, Tallinna südalinnas ning ümbritsetud nii finantsasutuste kui ka hotellide poolt, lennujaama ja meresadama läheduses.
Büroopinna viimistlus on tehtud kasutades ainult kaasaegseid ja kõrgkvaliteetseid materjale. Igast büroopinna aknast avaneb imeline ja fantastiline vaade linnale.
Novira Plaza on 2016. aasta suvel valminud Tallinna ärikvartali südames asuv 16-korruseline modernne büroo- ja korterihoone.
Tartu maantee, Liivalaia ja Pronksi tänava nurgale kerkinud kõrghoone esimesele korrusele jäävad avarate vitriinakendega esinduslikud kaubanduspinnad väljapääsuga Tartu maanteele. Korrustel 2-12 ja 15 asuvad eksklusiivsed büroopinnad ning 13. ja 14. korrustel elupinnad, millest kõigist avanevad suurepärased vaated vanalinnale või merele. Et hoone erineva kasutusalaga pinnad omavahel ei ristuks, on Novira Plaza büroodele ja korteritele projekteeritud eraldi sissepääsud. Asudes linnaelu keskpunktis, ümbritsevad hoonet mitmed finantsasutuste peakontorid ja hotellid ning kaubandus- ja kultuurikeskused. Novira Plaza välisviimistluses on peamiselt kasutatud klaasi, tsingitud plekki ning efektset LED-valgustuslahendust. Hoone all asub kahekorruseline parkla.

Hinnale lisandub käibemaks (20%)
ja lisanduvad ka 4 parkimiskohta
hinnaga 35000€/1 koht.

Pildid

Get in touch