ID: 3465919

Müüa äripind, 127 m²

Korruseid: 16
Korrus: 8
Tube: 4
Ehitusaasta: 2016
Seisukord: Uus
Üldpind m²: 127 m²
Hind alates: 690 000 EUR
EUR/m²: 5 433.07 EUR/m²

Info

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Novira Plaza, Tartu mnt 25, kogupind 127 m², 4 tuba, 8/16, Korteriomand, kivimaja, valmis, uus, ehitusaasta 2016, Internet, parkimine tasuline, riidehoiuruum, seinakapp, elekter, mööbli võimalus, parkett, lift, garaaž, tsentraalne vesi, ventilatsioon, valvur, trepikoda lukus, turvauks, videovalve, valvesüsteem paigaldatud, teed heas seisukorras, meri 900 m

Kontakt:

natalia@diamondestate.ee
Natalia Neimann

Lisainfo

 Müügile on tulnud eksklusiivne büroopind.
Igas mõttes unikaalne büroopind võib olla sobilik asukohta hindavale ettevõttele kiire linna- ja ärielu keskel, Tallinna südalinnas ning ümbritsetud nii finantsasutuste kui ka hotellide poolt, lennujaama ja meresadama läheduses.
Büroopinna viimistlus on tehtud kasutades ainult kaasaegseid ja kõrgkvaliteetseid materjale. Igast büroopinna aknast avaneb imeline ja fantastiline vaade linnale.
Novira Plaza on 2016. aasta suvel valminud Tallinna ärikvartali südames asuv 16-korruseline modernne büroo- ja korterihoone.
Tartu maantee, Liivalaia ja Pronksi tänava nurgale kerkinud kõrghoone esimesele korrusele jäävad avarate vitriinakendega esinduslikud kaubanduspinnad väljapääsuga Tartu maanteele. Korrustel 2-12 ja 15 asuvad eksklusiivsed büroopinnad ning 13. ja 14. korrustel elupinnad, millest kõigist avanevad suurepärased vaated vanalinnale või merele. Et hoone erineva kasutusalaga pinnad omavahel ei ristuks, on Novira Plaza büroodele ja korteritele projekteeritud eraldi sissepääsud. Asudes linnaelu keskpunktis, ümbritsevad hoonet mitmed finantsasutuste peakontorid ja hotellid ning kaubandus- ja kultuurikeskused. Novira Plaza välisviimistluses on peamiselt kasutatud klaasi, tsingitud plekki ning efektset LED-valgustuslahendust. Hoone all asub kahekorruseline parkla.

Hinnale lisandub käibemaks (20%) ja lisandub ka 1 parkimiskoht hinnaga 35 000€ .

Pildid

Get in touch