ID: 3466373

Müüa äripind, 385 m²

Korruseid: 16
Korrus: 8
Tube: 10
Seisukord: Uus
Üldpind m²: 385 m²
Hind alates: 2 000 000 EUR
EUR/m²: 5 194.81 EUR/m²

Info

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Novira Plaza, Tartu mnt 25, kogupind 385 m², 10 tuba, 8/16, Korteriomand, kivimaja, valmis, uus, dušš, keskküte, köök, külmik, Internet, elekter, seinakapp, riidehoiuruum, ventilatsioon, tsentraalne vesi, parkimine tasuline, garaaž, lift, mööbel, mööbli võimalus, konditsioneer, köögimööbel, valvesüsteem paigaldatud, turvauks, trepikoda lukus, valvur, videovalve, meri 900 m, teed heas seisukorras

Kontakt:

natalia@diamondestate.ee
Natalia Neimann

Lisainfo

 Müügile on tulnud eksklusiivne büroopind.
Igas mõttes unikaalne büroopind võib olla sobilik asukohta hindavale ettevõttele kiire linna- ja ärielu keskel, Tallinna südalinnas ning ümbritsetud nii finantsasutuste kui ka hotellide poolt, lennujaama ja meresadama läheduses.
Büroopinna viimistlus on tehtud kasutades ainult kaasaegseid ja kõrgkvaliteetseid materjale. Igast büroopinna aknast avaneb imeline ja fantastiline vaade linnale.
Novira Plaza on 2016. aasta suvel valminud Tallinna ärikvartali südames asuv 16-korruseline modernne büroo- ja korterihoone.
Tartu maantee, Liivalaia ja Pronksi tänava nurgale kerkinud kõrghoone esimesele korrusele jäävad avarate vitriinakendega esinduslikud kaubanduspinnad väljapääsuga Tartu maanteele. Korrustel 2-12 ja 15 asuvad eksklusiivsed büroopinnad ning 13. ja 14. korrustel elupinnad, millest kõigist avanevad suurepärased vaated vanalinnale või merele. Et hoone erineva kasutusalaga pinnad omavahel ei ristuks, on Novira Plaza büroodele ja korteritele projekteeritud eraldi sissepääsud. Asudes linnaelu keskpunktis, ümbritsevad hoonet mitmed finantsasutuste peakontorid ja hotellid ning kaubandus- ja kultuurikeskused. Novira Plaza välisviimistluses on peamiselt kasutatud klaasi, tsingitud plekki ning efektset LED-valgustuslahendust. Hoone all asub kahekorruseline parkla.

Hinnale lisandub käibemaks (20%)
ja lisanduvad ka 3 parkimiskohta
hinnaga 35000€/1 koht.

Pildid

Get in touch